Що за сповіщення надійшло від застосунку Дія про кредит в Sense Bank?

Запитання

Що за сповіщення про кредит в Sense Bank надійшло від застосунку Дія? Чому в сповіщенні вказана інша дата? Це новий кредит?

Відповідь

Починаючи з 4 січня 2022 року у застосунку Дія з’явилася нова послуга — сповіщення про перевірку та зміни в кредитній історії. Ця послуга реалізована у партнерстві з ресурсом "Українське бюро кредитних історій" (УБКІ).

Перевірка історії — обов'язкова процедура під час оформлення кредитів. Тобто, коли на вас оформлюють кредит або перевіряють вашу кредитну історію, ви отримаєте PUSH від застосунка Дія. Функція працює за замовчуванням, оновлювати застосунок не потрібно.

По вже оформленим кредитам у сповіщеннях може відрізнятися дата оформлення договору (приблизно на два-три робочі дні). Це пов'язано із часом, який потрібен для синхронізації даних між банками-партнерами та УБКІ.
Наприклад, ви оформили кредитну картку 20 грудня 2021 року. В УБКІ та у PUSH-повідомленні від Дія дата може відрізнятися і відображатися 21, 22 або 23 грудня. 

Не хвилюйтеся, якщо у повідомленні та безпосередньо в договорі з банком дати оформлення відрізняються на декілька днів. Це можливо.

Якщо ж ви взагалі в цей період часу не оформлювали кредит або кредитну картку, та не подавали запит на перевірку — одразу із застосунку Дія перейдіть за посиланням до Українського бюро кредитних історій та напишіть скаргу (також це можливо зробити за цим посиланням https://www.ubki.ua/ru/support-ru?ch=claim).

Чи була ця стаття корисною?
119 з 132 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.