Помилка при випуску та перевипуску в Sense SuperApp "Ліміт відкритих карток вичерпано"

Проблема

При оформленні картки в цифровому банку Sense SuperApp помилка "Ліміт відкритих карток вичерпано". При перевипуску картки в цифровому банку Sense SuperApp видає помилку "Ліміт відкритих карток вичерпано".

Рішення

На випуск та перевипуск карток встановлено обмеження — сумарно не більше 7 карток за останні 30 календарних днів у будь-якому каналі (цифровий банк Sense SuperApp, чат Підтримки, Контакт-центр, відділення банку).

При спробі оформення або перевипуску картки в Sense SuperApp, яка перевищує ліміт, буде виведено помилку "Ліміт відкритих карток вичерпано".

Випуск або перевипуск картки стане доступним після закінчення 30 днів від дати першого випуску або перевипуску карток за останні 30 календарних днів від дати виникнення помилки.

Наприклад, помилка в Sense SuperApp з'явилася при спробі перевипуску картки 3 лютого, віднімаємо від цієї дати 30 календарних днів, виходить період з 5 січня по 3 лютого. Перший перевипуск за встановлений період (з 5 січня по 3 лютого) був 15 січня, до цієї дати додаємо 30 днів та отримуємо 13 лютого. Тобто, перевипуск буде доступний вже після 13.02.

Інформація про обмеження вказана у Договорі про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб.

Корисні статті

Перевипустити картку в Sense SuperApp

Як перевипустити картку?

Де оформити кредитну картку?

Де можна оформити дебетову картку?

Чи була ця стаття корисною?
6 з 10 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.