Як використовувати картку Сaméléon на максимум?

Запитання

Як використовувати Сaméléon на максимум? Які переваги картки Хамелеон?

Відповідь

Ви ще не визначилися чи оформлювати нашу мегакартку Сaméléon (до речі, посилання ось тут https://sense.top/2XghCj1)? Підготували для вас декілька фішок нашої картки простими словами:

 1. Нескінченний пільговий період. Звучить круто, але як це працює у житті? Якщо загалом, то за всі покупки, які ви сплачуєте карткою (безготівково), банк вас попросить заплатити тільки 0,01% річних. Вас більше не обмежують у строках — забудьте про 55 або 62 дні. Вам всього лише потрібно раз на місяць повертати по 10% від суми, яку ви вже використали (10% — це шматочок покупки, а не нараховані банком відсотки).
  Як це виглядає на прикладі:
  Ви купили (уявіть покупку вашої мрії) за 10 000 гривень. Першого місяця ви заплатите 10% і це буде 1 000 грн. — І вам залишиться повернути 9 000 грн. Наступного місяця ви внесете вже... правильно, 900 грн. — залишиться 8 100 грн. Як ви вже зрозуміли, третій платіж буде 810 грн і так до повного погашення. Тільки у нашому банку платежі не зростають, а зменшуються. Якщо захочете — вносіть більше або завжди по 1 000 грн, як зручно вам. І найприємніше — всі гроші будуть знову доступні вам.
  Схоже на розстрочку, тільки у всіх магазинах і на всі товари, і на будь-які суми, загалом, краще, ніж розстрочка ☺.
 2. Cash'U CLUB або заробіток на своїх покупках. У народі ми звикли називати це кешбеком. Як його одержати? — Вибрати улюблені категорії (навіть не магазини), де ви найчастіше робите покупки, оплачувати карткою та дивитися, як зростають ваші бонуси. А найнезвичайніше, що за всі безготівкові покупки, сплачені безконтактно, навіть поза категоріями, ви також отримаєте бонуси. І як приємне доповнення — партнери, за покупки у яких ви отримуєте можливість заробити ще більше.
  Як це виглядає на прикладі:
  Я обрала категорії "Кондитерські", бо хто ж не любить солоденьке, де витратила 500 гривень та повернула 6%, а це 30 гривень. Ще я не люблю збирати судочки на роботу, тому їм у місцевій їдальні, яка підходить під категорію "Кафе/ресторани". Мої обіди коштували мені 2 000 гривень на місяць і я заробила 3%, тобто 60 гривень. Звичайно, у продуктових магазинах я витрачаю найбільше грошей, близько 6 000 на місяць, але й повертаю 2%, а це 120 гривень. Цього місяця я зробила чудову покупку в магазині-партнері – робот-пилосос. Тепер у мого котика з'явився головний ворог, а я маю 5% кешбеку, точніше 250 гривень.
  Разом вийшло 460 гривень за місяць, тобто манікюр цього місяця за рахунок банку ☺.
  P.S. Усі відсотки розраховуються індивідуально і прошу пам'ятати, що ми як законослухняний банк передаємо 19,5% податків у бюджет держави.
 3. Сервіси в аеропортах. Думаєте, що немає нічого кращого, ніж полетіти у відпустку на відпочинок? Власне є, а саме полетіти на відпочинок з карткою Сaméléon. Ваш багаж акуратно упакують перед польотом, поки ви будете насолоджуватися смачними напоями та канапешками в зоні відпочинку. Повірте, очікування стане найприємнішою частиною відпочинку. 

А якщо ви вирішите покласти власні гроші на картку, то ми скажемо вам "дякую" у вигляді 4% річних, які нарахуємо вам на цю суму. І, звичайно, ці гроші ви переказуватимете на картки будь-якого банку без комісій. А якщо скучите за старою доброю готівкою — знімайте в будь-якому банкоматі будь-якого банку до 30 000 на місяць без комісій.

Сподіваюся, ви полюбите нашого Хамелеончик так само, як і ми ♥.
Ваша перепустка у світ Хамелеончиків за посиланням https://sense.top/2XghCj1

Чи була ця стаття корисною?
19 з 20 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.