Як використовувати Пакети послуг на повну?

Запитання

Як використовувати Пакети послуг на повну? Які переваги дебетових карток?

Відповідь

Декілька фактів, завдяки яким ви захочете використовувати таку картку вже зараз:

 1. Зручні шаблони та безкоштовна оплата комунальних послуг. Зазвичай кожного місяця у нас багато регулярних оплат і тут важливо нічого не забути, та й оплатити все швидко і без комісії. Наприклад:
  Щомісячно я оплачую комунальні послуги, поповнюю мобільний собі та батькам і оплачую за дитячий садок. Всі ці перекази я зробила один раз, зберегла шаблон і тепер витрачаю не більше ніж хвилину і, звичайно, все це без комісій. 
 2. Готівка — більше не проблема. Якщо ви, як і я, забуваєте заздалегідь зняти готівку і згадуєте про неї тільки по дорозі до маршрутки, то з наших карток ви зможете зняти готівку у банкоматі будь-якого банку. Та й ліміти гарні — до 20 000 грн, 50 000 грн, 100 000 грн без комісій (в залежності від вашого пакету послуг).
 3. Обмін валют онлайн. Усі ми відкладаємо кошти в іноземній валюті. В рамках пакету ви можете випустити безкоштовну картку в доларах чи євро. І замість того, щоб в обідню перерву бігти у відділення, ви за філіжанкою кави двома кліками обмінюєте кошти. І, маленький секрет, курс в застосунку завжди вигідніше, ніж у відділеннях.
 4. Дохідний сейф — краща альтернатива депозиту. Розміщуючи власні кошти на дохідний сейф (це як потаємна кишеня у куртці, тільки на картці) ви отримуєте одразу три переваги:
  ▪ додаткові відсотки, які нараховує вам банк за розміщення коштів; 
  ▪ безпеку грошей, адже з сейфу їх зняти ви зможете тільки через застосунок; 
  ▪ доступ до грошей без втрати відсотків у будь-який час дня та ночі.

Якщо ви обрали пакети Black чи Graphite, то отримаєте безкоштовну зону для відпочинку, проходження до літака без черги та пакування багажу. Думаєте, що немає нічого кращого, ніж полетіти у відпустку на відпочинок? Власне є, а саме полетіти на відпочинок з нашою карткою. Ваш багаж обережно упакують перед польотом, вас швиденько проведуть повз шалені черги, а потім ви будете насолоджуватися смачними напоями та канапешками в зоні відпочинку. Повірте, очікування стане найприємнішою частиною відпочинку, а додаткове страхування від Visa ще й додасть спокою.

Впевнені, що ваше життя стане зручнішим з нашими картками.

Корисні статті

Які послуги від МПС Visa є по карткам Sense Bank?

Які послуги від МПС Mastercard є по карткам Sense Bank?

Чи була ця стаття корисною?
5 з 6 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.