Чому мати картку RED не тільки стильно, а й вигідно?

Запитання

Чому мати картку RED не тільки стильно, а й вигідно? Які переваги картки РЕД?

Відповідь

Мати червону картку не тільки стильно, а й вигідно. І ось чому:

  1. Пільговий період. Це всім знайомий термін, де фігурують 62 дні, але щось трохи незрозуміле, тому краще за все розповісти на прикладі, як це працює і чому це вигідно.
    У мене картка RED. Я підписала договір 8 січня і запам'ятаю, що повертати кошти мені потрібно до 8 числа. І от напередодні дня народження чоловіка (14 березня) я побачила смарт годинник, про який він мріяв, за шаленою знижкою. На такий дорогий подарунок я не розраховувала, проте втратити таку можливість я просто не могла. 13 березня я купую подарунок, 14 березня мій чоловік в захваті, а я найкраща дружина☺. Справа за малим —  повернути кошти до 7 червня. А це майже два місяці та дві зарплати попереду. І найприємніше, що я переплачу лише 0,01% від суми. Отже, робимо висновок, що для несподіваних покупок, непередбачуваних витрат  картка RED виручає, як найкраща подружка.
  2. Розстрочка або оплата частинами. Як не крути, але взяти товар зараз, а віддавати потім маленькими частинами — це дуууууже зручно. У нас ви можете зробити це трьома різними способами:
    1. Прийти до магазина-партнера або зайти на сайт, обрати товар вашої мрії, надати останні чотири цифри картки та обрати термін. Все, що ви переплачуєте — 0,01% річних, а це 1 гривня на рік за нову пральну машину.
    2. Зайти до будь-якої установи, де є термінал, чи на сайт та зробити покупку на мінімальну суму 500 гривень. Тут вже політ вашої фантазії: аптеки, кіно, зимові речі, новенькі кросівки, подарунки, путівки на відпочинок, от реально будь-що ви можете розбити на строк до 24 місяців. Це як торкнутись чарівною паличкою і перетворити товар у розстрочку.

P.S. Маленькі секретики тільки для вас. Перший платіж по розстрочці вноситься через одну платіжну дату. Тобто, перший платіж ви ніби-то пропускаєте. А ще ви можете закрити свій кредит чи картку в іншому банку і перевести цей платіж у розстрочку. Які б не були відсотки — наша розстрочка буде точно вигіднішою. 

Червоний — то колір любові. Уся любов банку в одній картці ♥

Чи була ця стаття корисною?
10 з 15 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.