На що здатен Сaméléon без кредитного ліміту?

Запитання

На що здатен Сaméléon без кредитного ліміту? Які переваги Хамелеону з нульовим лімітом?

Відповідь

Якщо поки що ваш Хамелеончик живе без кредитного ліміту і ви розміщуєте на ньому власні кошти, то вам варто знати, чому він вам може статися в нагоді:

  1. Перекази без комісій — правда чи міф? Сподіваюсь ви обожнювали передачу "Руйнівники міфів" так само, як і я. І от розбираємо міф, що безкоштовних переказів не буває. З карткою Сaméléon можна не дивитись, на який банк переказуєте кошти. До 20 000 грн в місяць ви можете переказувати свої кошти на всі українські банки безкоштовно. Бум!
  2. Готівка — більше не проблема. Якщо ви, як і я, забуваєте заздалегідь зняти готівку і згадуєте про неї тільки по дорозі до маршрутки, то з нашої картки ви зможете зняти готівку у банкоматі будь-якого банку, якщо наш не по дорозі. 
  3. Пункт два рази по два, а точніше — 4. Про що це я? Довіряючи ваші гроші Хамелеончику, ви отримуєте вдячність у вигляді 4% річних. Додавайте та знімайте кошти, коли заманеться, ми все одно виплатимо вам прибуток. Може сума буде і невелика, проте на приємний подаруночок для себе точно вистачить.
  4. Сервіси в аеропортах. Думаєте, що немає нічого кращого, ніж полетіти у відпустку на відпочинок? Власне є, а саме — полетіти на відпочинок з карткою Сaméléon. Ваш багаж акуратно упакують перед польотом, поки ви будете насолоджуватися смачними напоями та канапешками в зоні відпочинку. Повірте, очікування стане найприємнішою частиною відпочинку, а додаткові послуги від Visa ще додадуть спокою під час подорожі.

Наш Хамелеончик готовий на все заради вашого комфорту. А банк в свою чергу передивлятиметься вашу активність, щоб згодом запропонувати кредитний ліміт.

Чи була ця стаття корисною?
36 з 42 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.