Перейти до основного контенту

Індивідуальна пропозиція. Процедура отримання погашення кредиту та кредитної картки із частковим прощенням боргу

Коментарі

Коментарів: 4

 • Наталья

  Добрый день а что минимальный платеж по карте сейчас  нужно вносить? Почему в других банках не ростет сумма задолженности, а в вашем ростет?

  0
 • Влад Коваль

  Тому що просто інші банки не показують зараз, що приєднують відсотки до тіла, а Альфа показує. Після війни і інші банки покажуть вам, скільки нарахували вам за цей період

   

  0
 • Дуже боляче, що банк ніяким чином не підтримує своїх клієнтів, які опинилися в окупації. Жоден банк тут не працює, жоден термінал також! Я залишилася без роботи, доводилося просто виживати! Мені треба було доплатити лише 2195грн. до закриття кредиту, а тепер ви нарахували мені 8327,49!!!! Питання : ви з глузду з'їхали? Це така у вас підтримка своїх клієнтів, які опинилися у складних умовах НЕ ЧЕРЕЗ СВОЮ ВИНУ? Соромно!!! Я всім буду говорити про те, щоб не зв'язувалися із такими банками!!! Не турбуєтесь ви про своїх клієнтів і не обманюйте людей якимись примарними поверненнями у погашенні боргу!

  0
 • Виталия Шишкина
  Эксперт (золото)

  Вікторіє Юріїівно, дуже прикро, що склались такі обставини. Певно, що минув термін пропозиції прощення боргу, тому що вона індивідуальна та обмежена в часі. Для детального розгляду вашого договору та можливості знайти оптимальне рішення, необхідні ваші персональні дані. Будь ласка, зверніться в онлайн-чат цифрового банку Sense SuperApp або зателефонуйте за номером 0800 50 20 50. Ми доступні 24/7 і будемо раді вам допомогти.

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.