Перейти до основного контенту

Чи потрібно заповнювати декларацію про отримані доходи від ОВДП?

Коментарі

Коментарів: 2

  • Аліна Терещенко

    Добрий день!
    Відповідно до п.179.10 Податкового кодексу України платник податку має право звернутися до відповідного контролюючого органу з проханням надати консультативну допомогу з питань щодо заповнення його річної податкової декларації, а контролюючий орган зобов'язаний надати безоплатні послуги за таким зверненням.

    Статтю оновлено і доповнено інформацію про можливі канали вирішення вашого запитання.

    0
  • Guest

    Стаття 179.
    Наприкінці п.179.2 є така інформація: "У разі якщо платник податку зобов’язаний подавати податкову декларацію відповідно до інших положень цього Кодексу, то в ній поряд з іншими доходами зазначаються доходи, передбачені цим пунктом."

    Хотілося б отримати роз'яснення за таким прикладом (думаю багатьом буде цікаво):
    Фізична особа через моб.додаток "Sense SuperApp" інвестує в ОВДП і в результаті отримує дохід. Цей дохід, згідно з п.179.2, значиться як "від податкових агентів" (у цьому випадку агент – це SENSE банк). При цьому у фізичної особи є діючий ФОП (наприклад: 2-а група або 3-я група (5%, НЕплатник ПДВ)). І по ФОП звісно подається декларація.

    Виходячи з викладеної інформації постає питання: чи необхідно подавати інформацію про доходи з ОВДП у декларації ФОПу?

    0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.