Перейти до основного контенту

Чому я маю щомісячну комісію для кредитних карток? Як розраховується ця комісія?

Коментарі

Коментарів: 7

 • Марина Томаш

  Maksym,
  з 16 серпня відправляємо клієнтам сповіщення про новий тариф через PUSH у Sense (кожному клієнту за два тижні до розрахункової дати по кредитці).

  0
 • Maksym S.

  Марина Томаш, у мене РД 31 число й ніяких сповіщень я не отримував. Ось я вчора звертався до чат-боту підтримки банку й мені не відповідали, написав про це в чат хейтерів і дізнався, що банк зробив новий чат-бот підтримки в Telegram. Цього б не було, якщо можна було б у PUSH відправити повідомлення щодо змін каналів зв'язку з підтримкою...

  ps І мій попередній коментар, який я залишив 25 днів тому до сих пір очікує модерації ;р

  0
 • Марина Томаш

  Maksym

  очікуйте сповіщення приблизно 13-16 вересня, адже перший розрахунок комісії для вашої картки буде 30 вересня, тому все буде і буде вчасно))

  про зміну каналів - Підтримка, як і раніше доступна в додатку, тут нічого не змінювалося.

  по коментарю - подивимося, що ж там пішло не так

  0
 • Tetiana Vynova

  А облікова ставка НБУ зросла тільки для Альфабанку? Інші банки в воєнний час собі такого не дозволяють! Чи може причина в тому, що ваш власник дуже поспішає на ,, родину"!!!

  0
 • Виталия Шишкина
  Эксперт (золото)

  Тетяно, звичайно, що ставка зросла для всіх і зміни в тарифах відбулися і в інших банках. Наприклад, Монобанк підвищив тариф за зняття готівки в банкоматах, а ПриватБанк ввів комісію за нецільове поповнення карток. Щодо власників, то Альфа-Банк Україна відкрито виступає проти російської агресії, відмовився від російської мови у сервісах — додатку Sense SuperApp, Базі знань та інших; активно підтримує та допомагає ЗСУ — станом на серпень, реалізовано допомоги армії на 80 млн грн, і звісно продовжує допомагати далі, бо ми віримо, перемога за нами. Все буде Україна!

   

  3
 • "Списання комісії відбувається тільки, якщо сума боргу на розрахункову дату складає 20 грн та більше. Якщо ж на цю дату немає боргу за карткою (без урахування боргу по розстрочкам на картці) або ж сума боргу менше 20 грн, то і РКО списано не буде."
  Я правильно зрозумів: якщо в мене загальна заборгованість 2700, при цьому сума розстрочки 2800 (тобто заборгованість без урахування розстрочки - НУЛЬ), то комісія не нараховується?

  0
 • Виталия Шишкина
  Эксперт (золото)

  Ігоре Мироновичу, все правильно. Якщо за вашою карткою іншої заборгованості, окрім суми розстрочки, немає — то щомісячна комісія не буде списуватися. За детальним розглядом договору саме вашої кредитної картки зверніться в онлайн-чат в Sense SuperApp. Ми доступні 24/7 і завжди раді вам допомогти.

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.