Ви вже в курсі, що у відеодзвінку можна вирішити будь-яке питання?

Запитання

Ви вже в курсі, що у відеодзвінку можна вирішити будь-яке питання? Які питання можна вирішити у відеодзвінку? Як зателефонувати у відеочат і вирішити всі питання?

Відповідь

Ви точно вже користуєтесь застосунком Sense SuperApp,  про крутість якого не варто повторювати. І можливостей в нього стає все більше з кожним виходом оновлення. І тому хочемо нагадати про ще одну суперсилу застосунку — можливість здійснити відеодзвінок в банк через цифровий банк Sense SuperApp, де ви можете вирішити будь-яке питання по вашому договоу. Так-так, будь-яке :)! Навіть якщо це неможливо в інших каналах підримки. Неймовірно, правда?

Отже, як активувати цю суперсилу? — Вмикайте камеру на смартфоні, переходьте за прямим посиланням: https://sense.top/VChat та очікуйте з'єднання зі співробітником.

 

А ще ми виділили ТОП-5 причин, коли точно варто цією суперсилою скористасися:

Причина № 1. Ви не пройшли ідентифікацію в Контакт-центрі або онлайн-чаті — здійсніть відеодзвінок і питання буде вирішено!
Ви чудово розумієте, що ми "за" безпеку ваших персональних даних та коштів від шахраїв, тому у банку діють параметри перевірки клієнтів при наданні інформації. Так, ми розуміємо, що бувають різні ситуації, тому готові допомогти їх вирішити, навіть якщо ви не пройшли ідентифікацію у Контакт-центрі чи онлайн-чаті. Для цього просто здійсніть відеодзвінок та увімкніть камеру на вашому смартфоні.

Причина № 2. Ви знаходитесь за кордоном або на тимчасово окупованій території — ми вирішимо питання у відеодзвінку.
Якщо ви знаходитесь за кордоном або на тимчасово окупованій території, не маєте змоги зателефонувати у Контакт-центр або чекати вирішення питання у онлайн-чаті, для вас ми пропонуємо можливість відеодзвінку. На жаль, у теперішній час ситуації, коли у клієнтів немає доступу до українського номеру телефону не рідкість, але ми знайшли спосіб вирішення, для цього достатньо мати інтернет.

Причина № 3. Вам потрібно змінити номер телефону у банку — швидко та зручно зробіть це у відеодзвінку.
Для зміни номеру телефону на закордонний чи інший український, більше непотрібно йти до відділення. Змінити номер мобільного телефону можна через цифровий банк Sense SuperApp, або просто здійсніть відеодзвінок і співробітники допоможуть у вирішенні.

Причина № 4. У вас складні питання — у нас прості рішення.
Потрібно розблокувати картку чи уточнити причину блокування; не вдається додати картку до Аррle Pay/Google Pay; не надходить код підтвердження при здійсненні операцій в Sense SuperApp; не вдається виконати вхід в Sense SuperApp; потрібно відмінити пролонгацію по депозиту; бажаєте отримати дублікат виписки за рахунком та інші питання — ми готові вирішити їх у відеодзвінку.

Причина № 5. Бажаєте отримати новий користувацький досвід :) — мерщій у відеодзвінок.
Так, відеодзвінок — це зовсім інший досвід. Це атмофера, живе та вільне спілкування зі співробітником банку віч на віч. Один відеодзвінок для розв’язання безлічі різних запитань — тут і зараз, без походів у відділення. 

 

Відеодзвінок працює з 07:00 до 22:00. Ми завжди раді вам допомогти.

Ми за про простоту-швидкість-мобільність у вирішенні питань. І це все для вашої зручності!

Чи була ця стаття корисною?
5 з 8 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.