Як припинити дзвінки про прострочку, якщо я військовослужбовець?

Запитання

 Я військовослужбовець. Як припинити дзвінки про прострочку?

Відповідь

Якщо ви, ваш родич або знайомий належите до захищених категорій згідно із Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" та бажаєте припинити дзвінки про прострочку, надайте до банку підтверджуючий документ:

Категорія 1. Військовослужбовці ЗСУ, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, які проходять військову службу на території України.

Підтверджуючий документ для категорії 1:

  • Довідка про належність до захищеної категорії за формою, встановленою додатком №2 до Закону України "Про споживче кредитування";
  • або інший документ, який містить інформацію ідентично цій довідці.

Вимоги до документу:
▪ скріплений гербовою печаткою;
▪ підписаний командиром (начальником, керівником) або особою, яка його заміщує, відповідного структурного підрозділу, в якому проходить службу такий військовослужбовець, або керівником територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який здійснив заходи щодо призову споживача на військову службу;
▪ допускається складення рукописним способом.

Приклад довідки

mceclip1.png

Категорія 2. Військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби, чи внаслідок захворювання після звільнення їх з військової служби, пов’язаного з проходженням військової служби в Україні або в інших державах (наприклад, Афганістан, Сірія та інші).

Документ — Посвідчення інваліда війни.

Категорія 3. Позичальник — родич військовослужбовця, який загинув, помер чи пропав безвісти.

  • Якщо загинув/помер — посвідчення члена сім’ї загиблого.
  • Якщо пропав безвісти — інформація, надана державним підприємством, яке виконує функції Національного інформаційного бюро, про те, що особа утримується в полоні або перебуває у заручниках держави-агресора, або включена до реєстру як така, з якою втрачено зв’язок, або зникла безвісти.

Категорія 4. Позичальник перебуває у полоні, з ними втрачено зв’язок, зниклий безвісти (документи подає родич) — інформація, надана державним підприємством, яке виконує функції Національного інформаційного бюро, про те, що особа утримується в полоні або перебуває у заручниках держави-агресора, або включена до реєстру як така, з якою втрачено зв’язок, або зникла безвісти.

Надати підтверджуючий документ ви можете:
▪ до онлайн-чату цифрового банку Sense SuperApp;
на електронну адресу ccd@sensebank.com.ua. Тему листа вкажіть "ПЗУ 7414", у листі з вкладеними документами вкажіть РНОКПП;
у відділення банку.

Ваш запит буде розглянуто протягом одного робочого дня після отримання документів.

Якщо ви хочете не тільки припинити дзвінки, але і отримати пільги за кредитами — дивіться статтю  "Які умови надання пільг за кредитами та кредитними картками для військовослужбовців?".

Корисні статті

Як працює онлайн-підтримка Sense Bank для приватних клієнтів?

Чи була ця стаття корисною?
366 з 447 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.