Як змінити рахунок для виплати відсотків та погашення облігацій?

Запитання

Як змінити рахунок, який вказаний для виплати відсотків та погашення облігацій на інший рахунок в Sense Bank або іншому банку?

Відповідь

Щоб змінити рахунок, який вказаний для виплати відсотків та погашення облігацій на інший рахунок, надайте документи зі списку нижче у відділення банку або підпишіть їх КЕП та надішліть на електронну адресу custody@sensebank.com.ua:

  1. Заповніть розпорядження на зміну анкети:
    • шаблон, розміщений на сайті банку — перейдіть у блок "Додатки до положення про депозитарну діяльність депозитарної установи", завантажте документ з назвою "Додаток. Розпорядження зміна анкети";
    • вкажіть для зміни — реквізити іншого рахунку (відкритого в нашому або іншому банку), паспортні дані (серію та номер паспорту, ким і коли виданий) та номер вашого рахунку для цінних паперів. Дізнатись рахунок для цінних паперів ви можете у Sense SuperApp або звернувшись до контакт-центру за номером 0800 50 20 50.
  2. Надайте довідку про наявність рахунку, на який бажаєте отримувати виплату.
  3. Анкету за шаблоном на сайті банку — перейдіть у блок "Додатки до положення про депозитарну діяльність депозитарної установи" завантажте документ з назвою "Додаток. Анкета ФОР" та вкажіть реквізити іншого рахунку.

Корисні статті

КЕП. Що це? Як його оформити?

Облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). Чи працює з ними Sense Bank?

Чи була ця стаття корисною?
8 з 9 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.