Тариф "Розширений ++". Що це? Які переваги я отримаю?

Запитання

Тариф "Розширений ++". Що це? Які переваги я отримаю? Які зміни в тарифах за кредитними картками з 16 лютого?

Відповідь

Вже з 16 лютого ви отримали розширений тарифний пакет за вашою кредитною карткою. Пакет "Розширений++" передбачає:

 • прискорений розгляд заяв на компенсацію зі сторони банку в разі несанкціонованого використання картки третіми особами;
 • розгляд банком заяв на прощення загальної суми заборгованості за кредитною карткою в разі смерті клієнта.

Чому мені автоматично підключили саме цей тарифний пакет?

Спираючись на ваш досвід користування додатковими послугами, в тому числі послугами страхування від фінансових ризиків та від ризику нещасного випадку в минулому, тарифний пакет "Розширений++" буде найбільш оптимальним для вас. В будь-якому випадку, в разі якщо вас не влаштовують нові умови, ви завжди можете відмовитися. Але не варто =).

Що передбачає тарифний пакет "Розширений ++"?

 • Можливість прискореного розгляду заяв банком на компенсацію, в разі несанкціонованого використання картки третіми особами та розгляду заяв на прощення заборгованості за кредитною карткою, в разі смерті позичальника. Компенсацію здійснює банк.
 • Тарифи залишаються без змін:
    ▪  0,1% від суми встановленого кредитного ліміту по картці — за прискорений розгляд заяв на компенсацію. Списання відбувається на наступний робочий день після розрахункової дати;
    ▪ 1% від витраченої суми по картці станом на розрахункову дату — за розгляд банком заяв на прощення заборгованості в разі смерті. Списання відбувається у розрахункову дату.
 • Інші умови обслуговування картки залишаються без змін. 

Які кредитні картки автоматично переведено на розширені тарифні пакети?

На розширені тарифи відбудеться перехід за картками — RED, RED Сash, Connect, Travel, "ВИГОДА", "ФОКС КЛУБ", "Максимум", "Максимум Cash".

Детальні умови переводу на розширені пакети тарифів за кредитними картками зазначені в Договорі про банківське обслуговування фізичних осіб.

Скільки коштує обслуговування картки за тарифним пакетом "Розширений++"?

Плата за обслуговування тарифного пакету "Розширений++" становитиме:

 • для карток RED, Travel, "ВИГОДА", "ФОКС КЛУБ", "Максимум" — 100 грн (стягується за наявності на розрахункову дату заборгованості від 20 грн) + 1% (від витраченої суми по картці на розрахункову дату) + 0,1% (від суми встановленого кредитного ліміту);
 • RED cash, Connect, "ЕКО-максимум", "Максимум Cash" — 3,5% (від суми заборгованості на розрахункову дату) + 1% (від витраченої суми по картці на розрахункову дату) + 0,1% (від суми встановленого кредитного ліміту).

Коли списується плата за обслуговування та розгляд заяв на компенсацію і прощення?

Плата за обслуговування картки та за розгляд банком заяв на прощення заборгованості, в разі смерті, списуються у розрахункову дату за вашою кредитною карткою. А плата за прискорений розгляд банком заяв на компенсацію — на наступний робочий день після розрахункової дати.

Приклад. Кредитна картка RED з тарифним пакетом "Розширений++", з кредитним лімітом 10 000 грн, розрахункова дата 21 лютого, сума заборгованості 2 000 грн. Отже, по картці буде списано:

▪ 21 лютого — РКО (100 грн) та плата за розгляд заяв на прощення банком заборгованості в разі смерті (1% від використаних коштів, тобто, 20 грн);
▪ 22 лютого — плата за прискорений розгляд банком заяв на компенсацію (0,1% від кредитного ліміту, тобто, 10 грн).

Чи можливо відмовитись від розширеного тарифу?

Так. Якщо бажаєте повернути тариф обслуговування, яким ви користувалися до встановлення тарифу "Розширений ++":
- зверніться до онлайн-чату або відеочату в Sense SuperApp;
- зателефонуйте до контакт-центру 0 800 50 20 50.

Чи була ця стаття корисною?
256 з 404 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.