Розширені тарифні пакети за кредитними картками з 16 лютого. Які переваги?

Запитання

Розширені тарифні пакети за кредитними картками з 16 лютого. Які переваги? Що передбачають тарифні пакети "Розширений", "Розширений+", "Розширений++"?  

Відповідь

Вже з 16 лютого розширюємо тарифні пакети для діючих кредитних карток. Нові розширені пакети включають в себе:

  • прискорений розгляд заяв на компенсацію зі сторони банку, в разі несанкціонованого використання картки третіми особами — з тарифом 0,1% від суми встановленого кредитного ліміту по картці;
  • розгляд банком заяв на прощення загальної суми заборгованості за кредитною карткою в разі смерті клієнта — з тарифом 1% від витраченої суми по картці станом на розрахункову дату.

В залежності від типу пакету може бути активована як одна з послуг, так і обидві одночасно — якщо під час оформлення кредитної картки ви обрали страхування від фінансових ризиків, від ризику нещасного випадку або обидва страхування одночасно, то ваш тариф буде автоматично переведений на відповідний:

Нагадаємо, що у грудні 2022 року ми припинили співпрацю зі страховою компанією. І тому зараз  виправляємо ситуацію, щоб ви і надалі отримували такий же комплекс додаткових послуг, але вже без необхідності заключення додаткового договору. Компенсацію тепер здійснює банк.

Детальні умови переводу на розширені тарифні пакети за кредитними картками дивіться в Договорі про банківське обслуговування фізичних осіб.

Якщо бажаєте повернути тарифи обслуговування, яким ви користувалися до встановлення розширеного тарифу:
- зверніться до онлайн-чату або відеочату в Sense SuperApp;
- зателефонуйте до контакт-центру 0 800 50 20 50.

 

Чи була ця стаття корисною?
12 з 15 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.