Оформити універсальну розстрочку в Епіцентрі з карткою "ВИГОДА"

Завдання

Оформити універсальну розстрочку в Епіцентрі з карткою "ВИГОДА". Перевести покупку по кредитній картці "ВИГОДА" на умови розстрочки. Оформити розстрочку на покупку з кредитної картки "ВИГОДА" в магазинах "Епіцентр".

Умова

  • Доступно оформити до 31 грудня 2023 року.

Рішення

Кредитною карткою "ВИГОДА" ви можете оформити універсальну розстрочку на покупки товарів в стаціонарних та інтернет-магазинах "Епіцентр" та в стаціонарних гіпермаркетах "Нова лінія". Картка має бути активна (не заблокована, не анульована) до моменту оформлення розстрочки включно.

Для цього:

  1. Здійсніть покупку карткою "ВИГОДА" на суму від 500 гривень за рахунок кредитних коштів.
  2. Увійдіть в Sense SuperApp та переведіть покупку на умови розстрочки (якщо сума покупки більше 2000 грн, вам надійде PUSH-повідомлення з пропозицією — просто натисніть на нього для переходу до оформлення).
  3. Оформлення відбувається під 0,01% річних, без щомісячної комісії та строком на 6 місяців (без можливості вибору іншого строку).
  4. Готово.

Сума, на яку ви оформили розстрочку, вважається заборгованістю по картці до моменту її погашення, але на неї не нараховуються стандартні відсотки і комісії. Погашення платежів розстрочки відбувається автоматично. Перший раз щомісячний платіж за розстрочкою спишеться через один розрахунковий день після активації розстрочки (додаткова відстрочка платежу). Всі наступні платежі будуть списані щомісяця у розрахунковий день, після чого буде розрахований обов'язковий мінімальний платіж по картці.

Розстрочка доступна на будь-які товари при оплаті карткою в магазинах "Епіцентр" та "Нова лінія"  чи в інтернет-магазині "Епіцентр" (у т.ч. при оплаті на касі в центрі видачі інтернет-замовлень інтернет-магазину). У випадку оплати товарів під час доставки замовлення (через мобільний термінал у кур'єра або на касі у відділенні поштового оператора), можливість оформлення універсальної розстрочки не надається.

Універсальну розстрочку неможливо оформити при розрахунках:
▪ в інтернет-магазинах "Нова лінія";
▪ за онлайн-замовлення в гіпермаркетах "Нова лінія";
▪ в кафе на території ТЦ "Епіцентр";
▪ в аптеках на території ТЦ "Епіцентр";
▪ при розрахунках карткою при доставці товарів (розрахунок карткою по терміналу на місці при отриманні).

Корисні статті

Перший вхід (реєстрація) в Sense SuperApp

Оформити розстрочку на покупку в Sense SuperApp

Переглянути інформацію по розстрочці у Sense SuperApp

Чому розстрочка не повертається на картку?

Не оформилася розстрочка по картці

Для яких карток доступна розстрочка? Які є види розстрочок на покупку з кредитної картки?

Чи була ця стаття корисною?
19 з 20 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.