Купити ОВДП в Sense SuperApp

Завдання

Купити облігації внутрішньої державної позики України (ОВДП) "Воєнні" в Sense SuperApp. Придбати облігації ОВДП. Викупити облігації. Інвестувати в ОВДП через Sense SuperApp. Купити воєнні облігації. Купити воєнні облігації внутрішньої державної позики України (ОВДП).

Умова

 • Купівля ОВДП здійснюється в гривні, доларах, євро (наприклад, купівля доларової облігації доступна з доларового рахунку).
 • Доступно:
  для повнолітніх резидентів України (крім резидентів України із громадянством США);
  якщо оформлено продукт фізичної особи (навіть, якщо ви обслуговуєтесь у банку як ФОП, у вас має бути оформлено продукт фізичної особи);
  з карткових та поточних рахунків у гривні та лише за рахунок власних коштів. Левередж (кредитне плече) — не передбачений.
 • Купівля ОВДП доступна в режимі 24/7 та без комісії.
 • Строк зарахування придбаної облігації на рахунок депозитарію — в день покупки (але не пізніше, ніж на третій робочий день). Зарахування відбувається в години роботи депозитарію НБУ (з понеділка по п'ятницю — з 09:00 до 17:40).
 • Купівля/продаж облігації неможлива за день до її повернення.

Рішення

Якщо переглядаєте статтю зі смартфону — перейдіть за посиланням, а потім слідуйте підказкам статті, починаючи з п. 3. Або ознайомтеся з повною інструкцією по використанню сервісу:

 1. На робочому столі додатку перейдіть у вкладку "Продукти".
 2. Оберіть "Купити акції або облігації".
 3. Якщо купуєте облігації перший раз, пройдіть невелике навчання.
 4. У наступному вікні перейдіть в розділ "Облігації" та перегляньте всі доступні ОВДП. За необхідності змініть сортування облігацій або валюту облігації. Натисніть на ту облігацію, яка вас цікавить. 
  mceclip1.png
 5. Ознайомтесь з детальним описом цієї ОВДП, а саме:
  ціна однієї ОВДП на момент купівлі;
  дохідність у % річних (за купонною облігацією орієнтовна відсоткова ставка за умови реінвестування, за дисконтною реальна відсоткова ставка);
  прогнозований дохід (майбутні виплати % за купонною облігацією або розрахунок між ціною купівлі та сумою повернення за дисконтною облігацією);
  ціна продажу на даний момент;
  дата погашення;
  деталі облігації;
  виплата відсотків (для купонних облігацій) — періодичність виплати купонів, прогноз виплати відсотків, графік майбутніх виплат.
  Натисніть кнопку "Купити" для купівлі облігації.

 6. Пройдіть анкету-опитувальник, якщо покупку облігацій здійснюєте вперше.
 7. Ознайомтеся з документами та натисніть "Підписати".
 8. Якщо кваліфікований електронний підпис (КЕП) у вас:
  ▪ наявний — введіть його у вікні і переходьте до п. 15 інструкції нижче.
  ▪ немає введіть кодове слово для блокування/розблокування КЕП, за бажанням дайте згоду на публікацію сертифіката на сайті АЦСК АТ "СЕНС БАНК". Натисніть "Оформити і підписати".
 9. Встановіть пароль для доступу до КЕП.
  mceclip11.png
 10. Для завершення оформлення КЕП повторіть пароль та введіть код з смс, яке надійшло на ваш номер телефону.
  КЕП, випущений в Sense SuperApp в рамках процесу інвестицій, не підходить для використання на інших ресурсах — він використовується лише для сервісу "Інвестиції" в цифровому банку Sense SuperApp. Запам'ятайте його.
  mceclip12.png
 11. КЕП створено, документи підписані. Натисніть "Продовжити", щоб перейти до купівлі ОВДП.
 12. Оберіть рахунок для оплати.
  mceclip0.png
 13. Перегляньте деталі купівлі та оберіть кількість облігацій, які бажаєте придбати (мінімум 1 шт., максимум в межах доступного залишку ОВДП в ба��ку. Для подачі запиту на більшу кількість, ніж є в наявності – зверніться в онлайн-чат банку в Sense SuperApp).
  Розгорніть розділ "Документи та email" для ознайомлення з документами угоди та за необхідності відредагуйте елетронну пошту для отримання договору. Натисніть "Купити".
 14. Введіть ваш пароль КЕП.
  mceclip2.png
 15. Облігації куплені. Ознайомтеся з інформацією на екрані та натисніть "Готово".
  mceclip3.png

Угода за результатом покупки надійде на електронну адресу, яку ви вказали. За необхідності повторного отримання угоди зверніться в онлайн-чат в Sense SuperApp. Ми поруч 24/7 та завжди раді допомогти.

Виплата відсотків (купонів) та погашення облігації в кінці строку відбувається на той самий рахунок, з якого було придбано облігацію.

За необхідності дострокового продажу ОВДП, скористайтесь інструкцією у статті "Продати ОВДП в Sense SuperApp".

Корисні статті

Переглянути деталі та список ОВДП в Sense SuperApp

Продати ОВДП в Sense SuperApp

Термінологія для сервісу "Інвестиції" в розрізі облігацій

Чи включаються процентні доходи за ОВДП та інвестиційний прибуток від операцій з ОВДП до податкової Декларації про майновий стан і доходи?

Чи була ця стаття корисною?
106 з 109 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 2

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.