Сплатити комунальні платежі в Sense SuperApp

Завдання

Оплатити комунальні платежі у цифровому банку Sense SuperApp. Сплатити за послуги в Sense SuperApp.

Умова

Рішення

Переглядаєте статтю зі смартфону? Перейдіть за посиланням, а потім слідуйте підказкам статті, починаючи з п. 2. Або ознайомтеся з повною інструкцією по використанню сервісу:
 1. На робочому столі натисніть "Переказ/Платіж".

  Спосіб1.
 2. Натисніть "Знайти рахунок за адресою".
 3. Виберіть рахунок, з якого буде оплата.
 4. Введіть українською мовою перші три літери назви регіону/населеного пункту, вулиці, номер будинку та номер квартири (якщо є), наприклад, Київська область, м. Бровари, Вул. Грушевського, 12, кв 3.
  Натисніть "Продовжити". 
 5. Якщо виставлені для оплати рахунки за адресою:
  не знайдено — переходьте до способу 2;
  ▪  знайдено — можете оплатити по всім організаціям одразу або прибрати "галочки" з тих, за які будете оплачувати пізніше. При натисканні на назву компанії відкриваються деталі та можливість змінити суму оплати або інші параметри. Щоб провести груповий платіж, по кожній організації повинна бути сума не менше 1 грн, якщо сума менше — приберіть "галочку" з такого платежу або збільшіть суму до 1 грн.
  Натисніть "Оплатити" та переходьте до п. 6 інструкції нижче.

Спосіб 2.

  1. Натисніть "Всі платежі та шаблони". 
  2. Далі:
   у блоці "Популярні платежі" перегляньте найбільш популярні організації. Можливо, ви знайдете необхідну вам;

   якщо в популярних платежах немає необхідної організації, введіть у "Пошук" номер розрахункового рахунку, ЄДРПОУ або назву комунального підприємства та виберіть потрібне підприємство.
   Якщо в списку немає необхідної організації, проведіть оплату за її повними реквізитами. Як це зробити описано у статті "Оплатити за реквізитами у цифровому банку Sense SuperApp".
  3. Виберіть рахунок для оплати.
  4. Вкажіть особовий рахунок та натисніть "Продовжити".
  5. Далі можливі два способи сплати послуг, які залежать від особливостей комунальних підприємств:
   ▪ спосіб 1 — оплата послуг лише одного підприємства. В цьому випадку заповніть необхідні дані та натисніть "Оплатити";

   ▪ спосіб 2 —  груповий платіж всіх комунальних послуг для зазначеного особового рахунку або адреси. Ви побачите їхній перелік, суми до оплати за кожною та підсумкову суму. Ви можете відредагувати дані платежу та суми оплати окремо за кожною послугою, для цього натисніть на стрілочку біля платежу. Підсумкова сума зміниться автоматично.

   Також ви можете вибрати послуги, які зараз готові сплатити. Для них залиште галочку активною, по іншим її приберіть. Натисніть "Оплатити".
  6. Зверніть увагу на підказки під час заповнення полів. Якщо організація не передала одне зі значень (наприклад, ПІБ, показання лічильників тощо) і поле незаповнене або сума платежу менше 1 грн, при натисканні на кнопку "Продовжити" платіж не пройде. Вам потрібно самостійно вказати необхідні дані або прибрати "галочку" з такого платежу та заново натиснути "Продовжити".
  7. Введіть код із смс, якщо смс надійде.
  8. Операція успішна. Сформуйте квитанціюшаблон (суми та компанії, які виставили рахунки будуть змінюватись кожного місяця) або натисніть "Готово" для виходу.

Корисні статті

Чому не змінилася сума оплати за комуналку після її погашення?

Які дані вказуються у квитанції про сплату комунальних платежів?

Чи була ця стаття корисною?
120 з 163 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.